My Cart

Your cart is empty.

E mprehtë dhe elegante

Emocione të teknologjisë së lartë
Emocione të teknologjisë së lartë

Modeli magjepsës i Cesello krijon copa të shijes së veçantë, perfekte për ata që e duan thelbësinë, por prapë duan t’i japin banjos një prekje të teknologjisë së lartë, të ngrohtë dhe dekorative.

 

Shkëlqimet metalike që prodhohen në një strukturë të rrahur, të rafinuar dhe të matur, japin nota befasuese për elementët e linjës Cesello. Linja nxjerr sofistikimin me një stil industrial, por magjepsës, në gjendje të dekorohet me bukuri të veçantë dhe të ndezë çdo lloj ambienti.

18 Produkte

Gessi 316 Catalogue
Download
Gessi 316 Cesello Technical Data
Download
Gessi Certificate
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj 316 CESELLO Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cesello 7 min

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:

Struktura:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Struktura

Efekti

Çmimi

204.00 €
1,812.00 €

Ngjyrat

  • Steel brushed
  • Black Metal Brushed PVD
  • Copper Brushed PVD
  • Warm Bronze Brushed PVD
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

  • Steel brushed
  • Black Metal Brushed PVD
  • Copper Brushed PVD
  • Warm Bronze Brushed PVD

Struktura

Efekti

Çmimi

204.00 €
1,812.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping