...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rombini Triangle Large Red Matt 18.6 x 31.5 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30426

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BORTL05 MUTINA

Rombini Triangle Large Red Matt 18.6 x 31.5

0 vlerësime

 Pllaka nga guri made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, kuzhina, banjo dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rombini përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Grey / Blue/ Red / Green / Blanc / Gris / Rose / Vert / Brun)

2 struktura (mat / shkëlqim)

2 dimensione ( 18 x 31,5 / 18,6 x 31,5 )

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 18.6 × 31.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

9,00

KOLEKSIONI

ROMBINI

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping