My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rilievi Cielo Matte 6mm 60 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rilievi Cielo Matte 6mm 60 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761962 Uncategorized

Rilievi Cielo Matte 6mm 60 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

37.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

11.52 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 60 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping