Sale!
SKU: 761955 CEDIT

Rilievi Cielo Matte 6mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rilievi përbëhet nga:

6 ngjyra (Nebbia / Sabbia / Salvia / Terra / Lido / Cielo)

6 dimensione (60×120 / 120×120 / 120×240)

3 dekore (Decor 01 / Decor 02 / Decor 03)

3 trashësi (6mm / 45mm / 50mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

91.50 zbritje -15% 77.78

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

RILIEVI

SASIA

2,16

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping