My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Punto Down Blanc Glossy 21,1 x 31,5 x 1,3 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30252

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BOPDLG01 MUTINA

Punto Down Blanc Glossy 21,1 x 31,5 x 1,3

0 vlerësime

 Pllaka nga guri made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, kuzhina, banjo dhe kënde intime.

 

Koleksioni Punto përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Grey / Blue/ Red / Green / Blanc / Gris / Rose / Vert / Brun)

2 struktura (mat / shkëlqim)

1 dimension (21,1 x 31,5 x 1,5)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 1.3 × 21.1 × 31.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

SASIA

12,00

KOLEKSIONI

PUNTO

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping