My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove Soft 6mm 120 X 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30340

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 111111/CDRB CEDIT

Prove Soft 6mm 120 X 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

263.50 zbritje -40% 158.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

48.96 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 0.6 × 12 × 24 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Oferte, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Tekstil

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

CHIMERA

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping