...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove Oak Grey Matte 6mm 80 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prove Oak Grey Matte 6mm 80 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 750475 Uncategorized

Prove Oak Grey Matte 6mm 80 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

37.50 zbritje -19% 30.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

407.04 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 80 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,92

FORMATI

XL

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping