...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove Les Quatre Saisons Glossy 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27159

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 746463 Uncategorized

Prove Les Quatre Saisons Glossy 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas

32.00 zbritje -20% 25.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

102.24 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping