Sale!
SKU: 748510 REX

I Classici di Rex Deco Wood Black Matte 10mm 20 x 120

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni I Classici di Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Statuario / Calacatta Gold / Brazilian / Portoro / Marquinia / Decò Wood White / Decò Wood Pearl / Decò Wood Black)

18 dimensione (320×320 / 240×360 / 160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×240 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×120 / 30×60 / 26.5×180 / 20×180 / 20×120 / 15×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (matsoft / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

59.50 zbritje -15% 50.58

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

I CLASSICI

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping