My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prexious of Rex Charming Amber Glossy 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prexious of Rex Charming Amber Glossy 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 755845 REX

Prexious of Rex Charming Amber Glossy 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Prexious of Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (White Fantasy / Mountain Treasure / Pearl Attraction / Charming Amber / Dream Arabesque / Thunder Night)

10 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

–2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

82.50 zbritje -15% 70.13

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

10.08 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 1 × 6 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

PREXIOUS OF REX

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping