My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Policroma Volta Lichene-Conifera Matte 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Policroma Volta Lichene-Conifera Matte 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 764136 CEDIT

Policroma Volta Lichene-Conifera Matte 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, enterier, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Policroma përbëhet nga:

6 ngjyra bazë (Breccia / Alpi / Cipollino / Valtoce / Cipria / Lichene)

8 dekore Cornice (Breccia / Alpi / Cipollino / Valtoce / Cipria / Lichene / Mattone / Conifera)

8 dekore Volta (Breccia-Cipollino/Alpi-Breccia/Valtoce-Cipria/Cipollino-Conifera/Alpi-Lichene/Breccia-Mattone/Lichene-Conifera/Mattone-Cipria)

8 dekore Arco (Breccia-Cipollino/Alpi-Breccia/Valtoce-Cipria/Cipollino-Conifera/Alpi-Lichene/Breccia-Mattone/Lichene-Conifera/Mattone-Cipria)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 12×120)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

257.00 zbritje -10% 231.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

2.88 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

POLICROMA

SASIA

1,44

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping