My Cart

Your cart is empty.

SKU: 764059 CEDIT

Policroma Base Breccia Matte 6mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, enterier, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Policroma përbëhet nga:

6 ngjyra bazë (Breccia / Alpi / Cipollino / Valtoce / Cipria / Lichene)

8 dekore Cornice (Breccia / Alpi / Cipollino / Valtoce / Cipria / Lichene / Mattone / Conifera)

8 dekore Volta (Breccia-Cipollino/Alpi-Breccia/Valtoce-Cipria/Cipollino-Conifera/Alpi-Lichene/Breccia-Mattone/Lichene-Conifera/Mattone-Cipria)

8 dekore Arco (Breccia-Cipollino/Alpi-Breccia/Valtoce-Cipria/Cipollino-Conifera/Alpi-Lichene/Breccia-Mattone/Lichene-Conifera/Mattone-Cipria)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 12×120)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

91.50 zbritje -15% 77.78

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

POLICROMA

SASIA

2,16

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping