SKU: 747632 CASADOLCECASA

Pietre/3 Limestone White Matte 10mm 80 x 180

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Pietre/3 përbëhet nga:

6 ngjyra (White / Pearl / Ash / Coal / Almond / Taupe)

6 dimensione (80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

64.50 zbritje -15% 54.83

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

PIETRE3

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping