...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Pietra di Gre Levigata Lucida 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Pietra di Gre Levigata Lucida 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 746294 Uncategorized

Pietra di Gre Levigata Lucida 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, mure, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

17.28 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping