My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Onyx and More Silver Blend Satin 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
13074

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765462 CASADOLCECASA

Onyx and More Silver Blend Satin 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

Koleksioni Onyx and More përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Golden / Silver)

secila në variantat Onyx / Blend / Porphyry

9 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

67.50 zbritje -15% 57.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

ONYX AND MORE