...
My Cart

Your cart is empty.

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Onyx and More Golden Onyx Satin 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
12915

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765888 CASADOLCECASA

Onyx and More Golden Onyx Satin 6mm 120 x 240

1 vlerësim

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

Koleksioni Onyx and More përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Golden / Silver)

secila në variantat Onyx / Blend / Porphyry

9 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

97.00 zbritje -15% 82.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Kuzhina, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

ONYX AND MORE

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping