...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Oneway Copper Lapado 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Oneway Copper Lapado 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: OC60120L BALDOCER

Oneway Copper Lapado 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Oneway përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Ivory / Steel / Copper / Night)

7 dimensione (120×260 / 80×160 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60 / 20×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

1 strukturë (gjysëm-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.00 zbritje -15% 26.35

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ONEWAY

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping