My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Noah Silver Matte 40 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Noah Silver Matte 40 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 20566 Uncategorized

Noah Silver Matte 40 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.00 zbritje -20% 21.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

50.4 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 40 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping