...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nature Mood Tundra Comfort 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30528

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 774708 CASADOLCECASA

Nature Mood Tundra Comfort 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Nature Mood përbëhet nga:

11 ngjyra (Rainforest / Glacier / Mountain Peak / Tundra / Riverbed / Plank_01 / Plank_02 / Plank_03 / Plank_04 / Plank_05 / Plank_06)

5 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120 )

3 trashësi (6mm / 9mm / 10mm)

2 struktura (Mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

99.00 zbritje -15% 84.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

470.4 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

3,36

KOLEKSIONI

NATUREMOOD

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping