My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nabile Roble Matte 45 x 45 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nabile Roble Matte 45 x 45

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1327 CIFRE

Nabile Roble Matte 45 x 45

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

21.00 zbritje -25% 15.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

217.28 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 45 × 45 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,42

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping