My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Muretto Vulcano Silver 10 x 40 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Muretto Vulcano Silver 10 x 40

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: VULCANO SILVER Uncategorized

Muretto Vulcano Silver 10 x 40

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për veshje, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

0.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 10 × 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,42

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping