My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Metro Rock Mix 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Metro Rock Mix 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 8806 Uncategorized

Metro Rock Mix 30 x 30

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

10.50 zbritje -10% 9.45

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

195.66 COP në stok.
COP
Dimensions 30 × 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping