My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Matieres de Rex Mou RPTV 6mm 120 x 240. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Matieres de Rex Mou R+PTV 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758814 REX

Matieres de Rex Mou RPTV 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Matieres de Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (Sable / Nuage / Gris / Mou / Brun / Barrique)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

78.50 zbritje -15% 66.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Tarracë R11, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MATIERES DE REX

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping