...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Matieres de Rex Mou Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Matieres de Rex Mou Matte 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 755725 REX

Matieres de Rex Mou Matte 10mm 60 x 60

1 vlerësim

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Matieres de Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (Sable / Nuage / Gris / Mou / Brun / Barrique)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

49.00 zbritje -15% 41.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

4.32 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MATIERES DE REX

SASIA

1,08

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping