My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Match-Up Sugar Mix Comfort 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29911

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 772318 CERIM

Match-Up Sugar Mix Comfort 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Match-up përbëhet nga:

12 ngjyra (Sugar / Sugar Mix / Earl grey / Earl grey Mix / Cookie / Cookie Mix / Cinnamon / Coffee / Coffee Mix / Blueberry / Liquorice / Liquorice Mix)

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat/ shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

76.00 zbritje -15% 64.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 0.6 × 12 × 24 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

MATCH-UP

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping