...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Match-Up Sugar Comfort 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29828

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 772223 CERIM

Match-Up Sugar Comfort 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Match-up përbëhet nga:

12 ngjyra (Sugar / Sugar Mix / Earl grey / Earl grey Mix / Cookie / Cookie Mix / Cinnamon / Coffee / Coffee Mix / Blueberry / Liquorice / Liquorice Mix)

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat/ shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

40.00 zbritje -15% 34.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

11.88 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

MATCH-UP

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping