...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Limestone Taupe Naturale 6mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Limestone Taupe Naturale 6mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 754624 Uncategorized

Limestone Taupe Naturale 6mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.50 zbritje -10% 31.05

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

29.44 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,92

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping