...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Les Bijoux de Rex Sodalite Bleu Glossy 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Les Bijoux de Rex Sodalite Bleu Glossy 6mm 120 x 280

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765702 REX

Les Bijoux de Rex Sodalite Bleu Glossy 6mm 120 x 280

2 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, ballkon, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Les Bijoux de Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Onyx blanche / Brèche capraia / Calacatta altissimo blanc / Ombre de caravage / Les quatre saisons / Jaspe rouge / Marron imperial / Sodalite bleu)

7 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

105.00 zbritje -12% 92.23

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

6.72 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

LES BIJOUX

SASIA

3,36

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping