...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Les Bijoux de Rex Marron Imperial Glossy 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Les Bijoux de Rex Marron Imperial Glossy 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765725 REX

Les Bijoux de Rex Marron Imperial Glossy 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, ballkon, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Les Bijoux de Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Onyx blanche / Brèche capraia / Calacatta altissimo blanc / Ombre de caravage / Les quatre saisons / Jaspe rouge / Marron imperial / Sodalite bleu)

7 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

101.00 zbritje -11% 89.68

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Kuzhina, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

LES BIJOUX

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping