...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj La Roche di Rex Ecru Smooth 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
La Roche di Rex Ecru Smooth 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744495 REX

La Roche di Rex Ecru Smooth 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni La Roche di Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Blanc / Grey / Ecru / Mud)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / soft / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

77.00 zbritje -17% 63.75

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

LA ROCHE DI REX

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping