...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj L.WT015R Brown Matte 30 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
L.WT015R Brown Matte 30 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: R1030 Uncategorized

L.WT015R Brown Matte 30 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

33.50 zbritje -10% 30.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

89.28 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 30 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping