Sale!
SKU: R1025 Uncategorized

L.WT005R Brown Matte 20 x 120

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

33.50 zbritje -10% 30.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

126 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,20

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping