My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Industrial Ivory RPTV 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Industrial Ivory R+PTV 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758799 FLOORGRES

Industrial Ivory RPTV 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, eksterier, fasadë, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Industrial/ përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivory / Sage / Steel / Plomb / Taupe / Moka)

11 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60 / 20×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / soft / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

71.50 zbritje -15% 60.78

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Tarracë R11, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

INDUSTRIAL

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping