...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj I Classici di Rex Marquinia Matte 6mm 160 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
I Classici di Rex Marquinia Matte 6mm 160 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 751924 REX

I Classici di Rex Marquinia Matte 6mm 160 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni I Classici di Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Statuario / Calacatta Gold / Brazilian / Portoro / Marquinia / Decò Wood White / Decò Wood Pearl / Decò Wood Black)

15 dimensione (320×320 / 240×360 / 160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×240 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60 / 20×120 / 15×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (matsoft / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

135.00 zbritje -12% 118.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 160 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

I CLASSICI

SASIA

2,56

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping