...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Heritage Cloud Comfort 9mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30646

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 775043 REX

Heritage Cloud Comfort 9mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Heritage përbëhet nga:

6 ngjyra (Cloud / Brown / Emerald / Aqua / Flame / Azure)

5 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120 )

3 trashësi (6mm / 9mm /10mm)

2 struktura (Mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

62.00 zbritje -7% 57.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0.4032 m 2 në stok.
m 2
Weight 21.72 kg
Dimensions 9 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

HERITAGE

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping