...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Hannover Steel Matte 10mm 80 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Hannover Steel Matte 10mm 80 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: HS80160 BALDOCER

Hannover Steel Matte 10mm 80 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

8.319 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,28

KOLEKSIONI

HANNOVER

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping