...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Geostone Grey Matte 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Geostone Grey Matte 10mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: GG120 BENADRESA

Geostone Grey Matte 10mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

Koleksioni Geostone përbëhet nga:

1 ngjyrë (Grey)

2 dimensione (120×240 / 120×120)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

37.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.53 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

GEOSTONE

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping