...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Fuga-Wash Eco detergent 1,5L Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
5062

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 06880 KERAKOLL

Fuga-Wash Eco detergent 1,5L

0 vlerësime

Fuga-Wash Eco, kur përdoret si shtesë në ujin për pastrim, ka një veprim specifik të detergjentit që nuk dëmton pllakat qeramike, pllakat prej porcelani dhe sipërfaqet natyrale prej guri.

Për më shumë informata rreth këtij produkti shfleto detajet teknike.

Brenda Kosovës transporti është falas.

6.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

L
LLOJI

Llaqe

NJESIA

L

SASIA

1,50

SANITARI

Tjera

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping