...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Fuga-Soap Eco detergent 1L Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Fuga-Soap Eco detergent 1L

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 06010 KERAKOLL

Fuga-Soap Eco detergent 1L

0 vlerësime

Fuga-Soap Eco është një detergjent efektiv dhe specifik për pastrim pas vendosjes së pllakave qeramike, porcelanit dhe gurit natyror.

Mund të përdoret edhe në mirëmbajtjen rutinore.

Për më shumë informata rreth këtij produkti shfleto detajet teknike.

Brenda Kosovës transporti është falas.

14.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

9 L në stok.
L
LLOJI

Llaqe

NJESIA

L

SASIA

1,00

SANITARI

Tjera

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping