My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Flagstone 2.0 White Matte 10mm 80 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Flagstone 2.0 White Matte 10mm 80 x 180

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 751835 CASADOLCECASA

Flagstone 2.0 White Matte 10mm 80 x 180

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, oborr, terasa, ballkon, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Flagstone 2.0 përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Grey / Plomb / Green / Black)

4 dimensione (80×180 / 40×180 / 80×80 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

75.50 zbritje -15% 64.18

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

FLAGSTONE2.0

SASIA

2,88

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping