My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj F.ET052R Outdoor Grey 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
F.ET052R Outdoor Grey 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: YA1282OURT Uncategorized

F.ET052R Outdoor Grey 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, tarracë, eksterier, oborr dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50 zbritje -25% 24.48

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

19.8 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 0.9 × 6 × 6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

ETIK

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping