My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Esprit de Rex Vintage Gris Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Esprit de Rex Vintage Gris Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 762071 REX

Esprit de Rex Vintage Gris Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Esprit de Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (Vintage gris / Moderne gris / Neutral gris / Vintage brun / Moderne brun / Neutral brun)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

57.00 zbritje -15% 48.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ESPRIT DE REX

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping