Sale!
SKU: 766506 CERIM

Elemental Stone White Sandstone Glossy 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Elemental Stone përbëhet nga:

9 ngjyra (White / Cream / Grey)

secila në variantat Sandstone / Limestone / Dolomia

4 dimensione (120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -15% 41.23

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ELEMENTAL STONE

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping