My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Elemental Stone Cream Dolomia Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Elemental Stone Cream Dolomia Glossy 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766953 CERIM

Elemental Stone Cream Dolomia Glossy 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Elemental Stone përbëhet nga:

9 ngjyra (White / Cream / Grey)

secila në variantat Sandstone / Limestone / Dolomia

3 dimensione (60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

56.00 zbritje -15% 47.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ELEMENTAL STONE

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera