...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ekos Natural Glossy 10mm 20 x 114 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ekos Natural Glossy 10mm 20 x 114

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: EN114 Uncategorized

Ekos Natural Glossy 10mm 20 x 114

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, shtrim, veshje, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.00 zbritje -40% 16.20

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

106.468 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 20 × 114 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,14

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping