...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Earthtech Carbon Ground Comfort 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Earthtech Carbon Ground Comfort 6mm 120 x 280

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 771452 FLOORGRES

Earthtech Carbon Ground Comfort 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Earthtech/ përbëhet nga:

6 ngjyra (Pumice / Desert / Fog / Carbon / Savannah / Outback)

2 tekstura (Ground / Flakes)

5 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat/ shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

98.00 zbritje -15% 83.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Eksterier, Banjo, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

3,36

KOLEKSIONI

EARTHTECH

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping