My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Crayons of Cerim Primrose Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Crayons of Cerim Primrose Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 767236 CERIM

Crayons of Cerim Primrose Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka njëngjyrëshe nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksionin Crayons of Cerim mund ta porositni në:

8 ngjyra (Milk / Mist / Old lace / Buttercream / Moss / Primrose / Hazelnut / Skyline)

4 dimensione (120×240 / 120×12060×120 / 40×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

58.50 zbritje -15% 49.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

2.88 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Kuzhina, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

CRAYONS OF CERIM

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping