...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Colore and Colore Wafer 2.5 x 10 A8 Glossy 8mm 20 x 20 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Colore and Colore Wafer 2.5 x 10 A8 Glossy 8mm 20 x 20

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: WCC2020/A8 BARDELLI

Colore and Colore Wafer 2.5 x 10 A8 Glossy 8mm 20 x 20

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Colore & Colore përbëhet nga:

36 ngjyra (A1/A2/A3/A4/A5/A6/A7/A8/A9/B1/B2/B3/B4/B5/B6/B7/B8/B9/C1/C2/C3/C4/C5/C6/C7/C8/C9/D1/D2/D3/D4/D5/D6/D7/D8/D9)

6 dimensione (2.5×10 / 10×10 / 10×40 / 20×20 / 5×40 / 40×40)

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

185.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 8 × 25 × 10 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

COLORE&COLORE

SASIA

1,00

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping