...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Colonial Brick Keramos Flat 40mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Colonial Brick Keramos Flat 40mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 355 MATHIOS

Colonial Brick Keramos Flat 40mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

Koleksioni Colonial përbëhet nga:

2 ngjyra (Amber / Keramos)

1 dimension (40×240-260)

2 trashësi (40mm)

1 strukturë (vrazhde)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

35.00 zbritje -5% 33.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0.002 m 2 në stok.
m 2
Weight 96.527778 kg
Dimensions 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

COLONIAL

SASIA

0,90

ORIGJINA

Greqia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping