My Cart

Your cart is empty.

13 Produkte

Koleksioni Open Space ofron një seri ngjyrash natyrale me përfundim mat

Me përzierjet dhe përfundimet kundër rrëshqitjes, lejon përdorimin e saj në dysheme dhe mure të jashtme, zona pishine, dizajn urban dhe projekte të dalluara të dizajnit të enterierit.
Me përzierjet dhe përfundimet kundër rrëshqitjes, lejon përdorimin e saj në dysheme dhe mure të jashtme, zona pishine, dizajn urban dhe projekte të dalluara të dizajnit të enterierit.

Appiani Colore Catalogue
Download
Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Appiani LEED
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj OPEN SPACE Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
openspace

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
5 x 10

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Krem
 • Verdhe
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter
 • Zeze

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

0.10 €
500.00 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Krem
 • Verdhe
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter
 • Zeze

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

0.10 €
500.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping